Vandaag geen tijd voor bezoekjes aan medeloggers, want ik heb vanmiddag een vergadering. Het is eigenlijk meer een cursus met als thema Groepsvorming en altijd erg gezellig temeer daar de deelnemers elkaar onderdehand redelijk goed kennen en we als afsluiting altijd gezamenlijk (over groepsvorming gesproken) iets gaan drinken of eten in een leuk tentje in de buurt van de locatie waar een en ander wordt gehouden. Vanmorgen mijn thuisopdracht voltooid.
De opdracht luidde:
Geef in een paar symbolen/woorden aan welk beeld je hebt bij een nieuw te vormen woongroep voor ouderen, die hun intrek zullen nemen in een nieuwbouwcomplex en kies een naam die daarbij past
En dan is die PC met al zijn mogelijkheden toch wel erg handig. Beetje knippen en plakken en zie daar mijn interpretatie. Alles even uitprinten en we kunnen met een keurig stapeltje onder de arm richting vergaderzaal vertrekken.
Knippen en plakken, altijd leuk 🙂
Wens je een fijn weekend!
LikeLike
Tegen mijn zin in even een plakberichtje, ik kan niet heel lang zitten met mijn pijn, maar ik wilde toch even laten merken dat ik nog wel aan jullie denk hoor en natuurlijk jullie even een heel fijn weekend wil wensen
LikeLike
Hoop dat het een leerzame vergadering is geweest.
Liefs Teun
LikeLike
Mooi Jon!
Ben ook benieuwd wat men vind van jouw opdracht.
LikeLike
gaat je zo te zien goed af
LikeLike
ziet er erg fraai uit
LikeLike
En hoe is je opdracht ontvangen??
LikeLike
voor de cursus ben ik al te laat 😉
Maar ik wens je een gezellige avond met je mede cursisten.
LikeLike
Ik mag toch hopen dat zulke dingen later niet voor mij bedacht worden. 😕
LikeLike
Mooie collage heb je gemaakt, dat is wel de uitstraling die ik er ook aan zou geven.
Ik zag trouwens van de week op Tv dat er in Amsterdam een wooncomplex komt voor lesbische vrouwen boven de 50, over groepsvorming gesproken. Wat een toeval.
Veel plezier met de cursus.
LikeLike