Om jullie niet teleur te stellen als jullie een bezoekje komen brengen, vandaag geen “life” maar een voorbereid logje. De foto’s van de foto’s heb ik gemaakt toen ik net mijn web-cam had aangeschaft. En heb je niks te doen lees dan ook nog eens mijn eerdere logs Kaya, mijn steun en toeverlaat en Uit(z)waaien .
Kaya wat was ze toch klein als pup. En wat ligt ze daar heerlijk bij haar moeder Doushka. Met dat brede stompe witte snuitje met een nog roze neusje. Een zwart glanzend lijfje, vier witte voetjes en een heel klein wit puntje aan haar staartje, net een kwastje dat in de nagellak was gedoopt.
Het is een van de eerste foto’s die van haar genomen is. Samen met haar twee broertjes en vier zusjes werd ze geboren op 10 november 1998, ieder met een gewicht van rond de 500 gram. Hier liggen ze met z’n allen dicht tegen elkaar aan in de werpkist. En dan te bedenken dat ze is uitgegroeid tot een flinke dame van zo’n 44 kilo.
Er was hier eventjes een Golden Retriever. De gaten zitten nog in de achtertuin. Was een lief beest. Maar ja. Jemma, de poes, woonde hier al zo veel langer. Heb je niet zo veel lol van maar is wel een stuk rustiger.
LikeLike
Hoi Jon,
Hopenlijk viel vandaag wat mee!? Ik ben wel een hondenmens, heerlijke beesten en wat gemis als ze er niet meer zijn, zo heb ik ervaren. Morgen komen er bij ons twee nieuwe maatjes wonen. Heb dan ook nog een verrassing!!
Groetjes en een Knuffel voor Kaya
LikeLike
Ik ben geen hondenmens, maar als ze zo klein zijn is het toch wel lief hoor.
LikeLike
Kleine meisjes worden groot, Jon. 😉
Leuk dat je foto`s hebt dat ze nog een puppie was.
Het is een flinke dame geworden, en beeldschoon.
Ik wil je heel veel sterkte wensen!
Groetjes Sjoukje
LikeLike
Leuk die pup, sterkte vandaag!
LikeLike
Sterkte in het ziekenhuis vandaag
LikeLike
Ahhh lief ^_^
LikeLike
Ik weet dat je vandaag in het ziekenhuis bent, maar wil je dus vertellen dat ik aan je denk.
LikeLike
Mooi stukje Jon en kom maar weer gauw terug.
LikeLike
Ditmaal geen life reaktie, maar voorbereid: ik heb het enkele momenten geleden bedacht en nu pas opgeschreven…. 😀 8) (hopelijk niet al te teleurstellend? 😮 )
LikeLike