Exc3xa9n van mijn favorieten en dat al 25 jaar, het was de tijd dat mijn oudste zoon nog in de wieg lag.
Nu las ik net in het AD van gisteren dat er elke vrijdag op Radio 2 het programma Legendarisch live , gepresenteerd door Marc Stakenburg wordt uitgezonden van 21.00-22.00 uur.
Is gisteravond een concert van Bruce Springsteen en the E street band uitgezonden uit 1988, opgenomen in Stockholm.
Heb het helaas gemist want ik las het stukje pas vanmorgen.
Voor de liefhebbers die even terug willen naar het verleden de komende tijd staan er nog concerten van Janis Joplin, Rory Gallagher, Jerry Lee Lewis en Joan Armatrading op het programma.
Door op de foto te klikken kun je, als je het concert ook gemist hebt luisteren naar een recenter nummer en voor de tekst op de titel.
The Boss : Worlds apart
De titel is in het kader van dit logje voor tweexc3xabrlei uitleg vatbaar.
Een wereld van verschil tussen 25 jaar geleden en nu, maar belangrijker is de inhoud van the song.
Interesting thougghts
LikeLike
Ik wist het ook niet zonde dat ik het gemist heb.
Gelukkig heb ik alles van hem dus hoef niet zonder te zitten.
maar voor ons als jarenlange fans is het toch wel jammer dat programma gemist te hebben.
LikeLike
@Herman
Heel veel en er verschijnen nog steeds nieuwe op CD 😉
LikeLike
Bruce is voor mijn tijd, born in the usa ken ik natuurlijk maar de rest? Hij heeft vast meer plaatjes gemaakt…
LikeLike
Jouw reactie op mijn logje: weet je, zo zat ik vandaag ook te denken, wat is er veel, de ene ramp na de andere , pffffffff, echt heel erg!
Prettige avond!
Wij kijken voetbal, mijn zoon van 8 heeft ook een beetje steun nodig in dit damesgezin, dus mama kijkt mee, zoon blij, dus ik ook! Het is wel erg spannend! 8)
LikeLike
Aparte muziek Jon. Politiek correcte opmerking hahaha 😀
LikeLike
Mooi advies, als Janis Joplin komt zit ik met het oor aan de speaker
LikeLike
Bedacht voor het advies. Ik poets de appels even op. De coxs zijn nog groenachtig, maar elstar glimt en blinkt. Maar van de twee die ik heb gekregen is er al xc3xa9xc3xa9n op.
Dxc3¡xc3¡g Jon!
😉
LikeLike
@Befana: Mijn kids zeggen juist als ze hier komen en hij staat lekker hard: O jxc3xa9 heb je hem weer! 😉
LikeLike
Mijn zoon was ook gek van hem. Dus vroeger gek gemaakt met Burce, ik zelf ben er niet zo gek op, maar nu heb ik toch al een afwijkende muziek smaak, ben nogal ouderwets heet dat (volgens de kinderen)
LikeLike