Tussen de bedrijven door toch even een berichtje. Het blijft druk en dat zal het de komende week ook zijn, maar dan volgt een weekje rust als we een bezoekje gaan brengen aan Kopenhagen. De lijstjes met wat er mee moet zijn in voorbereiding, het logeeradres voor Kaya is geregeld en de tickets liggen klaar. Voor het eerst sinds 7 jaar weer vliegen, heerlijk.
Fietsen doe ik vaker, zo ook afgelopen zondag. Echt fietsweer en wat is het Zuid-Hollandse landschap toch mooi. Deze foto is genomen bij Delfgauw, een doorkijkje naar een watertje.
De volgende foto is genomen tijdens het concert van Pink project afgelopen vrijdag in het Zuiderpark. Jammer dat er zo weinig publiek was, want het was zeer de moeite waard.
have fun š
LikeLike
En ik maar loeren of ik je zag vrijdag, wij waren er ook.
Je moet vlakbij mij gestaan hebben als ik de foto bekijk.
Ik stond links vooraan aan die statafel een paar meter van het podium.
Maar het was geweldig he, ik heb echt genoten.
LikeLike
Gaaf dat je naar Kopenhagen gaat, lijkt me een mooie stad.
Liefs Teun
LikeLike