Een gedachte in deze overdadige tijd van vrolijkheid en overvolle etalages.
There are three things :
a sped arrow
a spoken word
a lost opportunity
They never come back
deel ook in deze tijd en lees mijn log ONE nog een keertje.
(foto en onderstreepte tekst zijn aanklikbaar)
thnx2Richie


Hm,
😉
LikeLike
Blog poverty staat nogop mijn oude log zal hem gelijk vandaag of morgen hier er weer op zetten.
Gunstig dat je een goede maand tegemoet gaat. 😀
LikeLike
Het is zeker iets om bij na te denken.
Met Sinterklaas en kertmis doen veel mensen dat ook wel.
LikeLike
Het is mij nu ff te diepzinnig, maar wil je wel een fijne avond wensen.
Liefs Leejo
LikeLike
je de maand van overdaad nadert weer…
LikeLike
niet opgeven jon
zoek en gij zult vinden
fijne dagggg
liefs van Josee
LikeLike
Dit is altijd een tijd om daar even bij stil te staan.
LikeLike
A spend arrow. Mooie spreuk.
LikeLike
@ Leonie: Inderdaad serieus op de vroege morgen. Wat betreft de woorden, die zijn dan toch al gezegd, je kan ze nooit terugnemen. En kansen moet je grijpen maar zeker ook geven. Ik heb het juist druk straks een vergadering. 😉
LikeLike
Laat ik eens een serieuze uitgebreide reactie geven in plaats van het hapsnap gedoe;-) Ik ben het met de ‘stelling’ eigenlijk juist niet eens. Gesproken woorden, vooral als het precies de juiste zijn op dxc3¡t moment of wanneer het juist de verkeerde zijn op dxc3¡t moment, kunnen je nog lang achtervolgen.
Voor wat gemiste kansen betreft: als je bepaalde lessen maar niet wilt leren, zul je steeds weer dezelfde lessen aangeboden krijgen net zo lang tot je wel geleerd hebt wat je moest leren.
Wat serieus hxc3xa8 zo op de vroege morgen. Ik heb vandaag onverwacht helemaal voor mezelf, geen afspraken, dus ik neem het ervan 😀 😀
LikeLike