De Taptoe II

Ik kom nog even terug op de log van gisteren over de Taptoe

Door het losbarstende onweer werd het programma van de langs marcherende muziekkorpsen, wat natuurlijk erg sneu voor hen was, afgelast.

De voor die avond geplande echte Taptoe kon wel doorgang vinden.

Ik moet zeggen dat ik behoorlijk onder de indruk was toen de verschillende korpsen met hun door meerdere schijnwerpers belichte instrumenten en gekleed in hun schitterende uniformen stonden opgesteld temidden van de aan het eind van de middag opgebouwde en nu zeer volle tribunes.

Te meer daar aan het slot van het programma de klanken van “The last post” en “Het Wilhelmus” weerklonken, waarna een donderend applaus losbarstte.

Volgend jaar ga ik de dag maar elders doorbrengen om aan het begin van de avond naar mijn flatje terug te keren om zodoende wederom getuige te kunnen zijn van de door merg en been gaande afsluiting van dit schouwspel.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.